НГО центр психологічного розвитку «Разом»

Від конфлікту – до згоди!

Харківський державний соціально-економічний коледж протягом 2018-2019 навчального року приймає участь в проекті НГО центр психологічного розвитку «Разом» м. Харків у співробітництві з НГО «Südost Europa Kutur e.V», м. Берлін для розвитку бази соціально-психологічного регулювання та покращення атмосфери навчання для здобуття професійної освіти.

Делегація відвідала молодіжний навчальний центр JAZ (Берлін). Під час візиту, директор центру Герольд Мельцер ознайомив учасників з особливостями освітнього процесу в Центрі, показав навчально-виробничі майстерні. Зустріч завершилася спілкуванням із заступником окружного радника Департаменту у справах молоді та охорони здоров'я, паном Майклом Корнецкі.

Під час робочої зустрічі з представниками відділу професійно-практичної підготовки та профорієнтації Торгово-промислової палати (м. Берлін) учасники делегації обговорили особливості дуального освіти в Німеччині, позначили існуючі проблеми та вектор подальшого розвитку системи професійної освіти, а також можливі шляхи співпраці Берліна і Харкова.

Професійна освіта Німеччини заслуговує вивчення та перейняття досвіду якісної підготовки спеціалістів. Держава повністю фінансує потреби коледжів. Вони забезпечені новітнім технологічним обладнанням